AQUABIKE

[BREEZE} aquabike ir īpašs ūdens trenažieris

Iegādājies 2 nodarbības par 34 eiro

[BREEZE} aquabike ir īpašs ūdens trenažieris, kura burvība slēpjas iespējā vienlaikus sportot un lolot ķermeni. 3 vienā – ūdens, velosipēds, hidromasāža. Minoties ar velosipēdu, paralēli darbojas 18 hidromasāžas sprauslas, kuras masē ķermeņa problemātiskās zonas un hromoterapeitiskā gaisma rada relaksējošu vidi.

Francūzietēm iecienītākais fitness!

[BREEZE} Aquabike Tonic

Ergonomiskais un multi-pozīciju rokturis ļauj lietotājiem pielāgot savu riteņbraukšanas pieredzi sēdus vai stāvus, un sportot tik ātri vai lēni, cik viņi izvēlas.

0

Kcal tikai 30 min

Pieraksties uz izmēģinājuma nodarbībām

Pieraksties uz 2 izmēģinājuma nodarbībām un saņem 30% atlaidi.
Piedāvājuma cena – 34€

  Iesniedziet pieteikumu un mēs ar Jums sazināsimies, lai vienotos par tikšanos Jums ērtākajā laikā.  Ziņa*


  Prof. Dr. Uldis Mauriņš Ķirurgs, Flebologs, medicīnas doktors

  „Kustībām ūdenī ir labvēlīga ietekme venozās atteces regulēšanā. Ūdens spiediena radītās kompresijas apstākļos potīšu, ceļu un gūžas locītavu kustības rezultātā, kā arī muskuļiem saraujoties, tiek masētas vēnas un veicināta venozo atteci virzienā uz sirdi”.

  Filips Blanšmezons Asinsrites traucējumu, sirds un asinsrites sistēmas slimību speciālists.

  ”Ūdens nodarbību laikā tiek paaugstināta organisma pretestība ūdenim, kas arī trenē izturību. Turklāt sprauslas radīta ūdens strūkla rada drenāžas efektu, noņemot lieko ādu. Braukšana ar velosipēdu ūdenī ir labākais no šodien zināmajiem treniņu veidiem, kas stiprina venozo un limfātisko sistēmu, novērš šķidruma aizturi un samazina celulītu.”

   Kāpēc [BREEZE} aquabike?

   Efektīvs

   Tas ir privāts džakuzi ar integrētu pedāļu sistēmu, kas izmanto hidraulisko pretestību, nodrošinot 3 galvenos ieguvumus:

   Privātums

   Mēs nodrošinām privātumu un mierīgu atmosfēru procedūras laikā, jo katrs trenažieris atrodas atsevišķā istabā. Sportošanas laikā ir iespēja skatīties TV vai mīļāko seriālu, klausīties mūziku vai audio grāmatu. Labu skaņu nodrošina Bluetooth austiņas. Ja jums ir vēlme sportot divatā, starp trenažieriem ir bīdāma siena, kuru var atvērt un treniņu pavadīt jaukā kompānijā.

   Viegli un ātri

   Trenējoties uz [BREEZE} aquabike, fiziskā svara slodze ir ievērojami zemāka, jo ķermenis atrodas nepārtrauktā kontaktā ar ūdeni. Tas ļauj panākt ievērojamu svara samazinājumu ātrākā laikā un uzturēt labāku formu ar ievērojami mazāku piepūli. Pateicoties tam, ka ar [BREEZE} aquabike ir nepieciešama mazāka fiziskā sagatavotība, tas ir pieejams vecākiem un rehabilitāciju izejošiem ļaudīm, kā arī grūtniecēm. Jūsu ķermeņa augšdaļa paliek sausa sesijas laikā, tādējādi pēc treniņa duša nav vajadzīga, kas ekonomēs jūsu laiku, bet, neskatoties uz to, jūsu ērtībai katrā istabā ir ierīkota duša.

   Kvalitāte

   Veicām dziļu izpēti, līdz atradām viskvalitatīvāko, funkcionālāko un estētiskāko ūdens trenažieri. Šis trenažieris ir ražots Francijā, izgājis vairākus testus. Svarīgas ir strūklu atrašanās vietas, jo tām jābūt pilnīgi simetriskām. Trenažierim nav durvis, tas ļauj ne tikai izvietot strūklas sānu zonās, bet arī ekonomēs jūsu laiku, jo nevajadzēs gaidīt kamēr vanna piepildās ar ūdeni. Ūdens velotrenažieris ir aprīkots ar monitoru, kurā jūs varēsiet regulēt intensitāti, kā arī izmantot virtuālo koučingu. Katram klientam vannu pildam no jauna, neizmantojam nekādu ķīmiju, ievērojam ekoloģisku tīrīšanas procesu. Pēc garastāvokļa un noskaņas, ir piedāvāta iespēja izvēlēties hromoterapeitisku gaismu, kas jums vairāk patīk tieši šajā momentā.

   Procedūras rezervācija un atcelšana

   Lūdzam brīdināt mūs 2 stundas pirms nodarbības, ja Jūs nevarat ierasties uz nodarbību.Ja Jūs neatnākat un neesat mūs pabrīdinājis, nodarbība skaitās notikusi un tiks noņemta no Jūsu abonementa.

   [BREEZE} Aquabike ir moderns un daudzfunkcionāls ūdens velotrenažieris, ar kura palīdzību Jūs spēsiet uzlabot savu figūru, kā arī stiprināt veselību samērā īsā laika posmā.

   Fiziskās aktivitātes ūdenī ar Aquabike velotrenažieri ir ļoti efektīvs veids, kā uzturēt sevi lieliskā formā, jo ūdens pretestība nodrošina lielu kustību efektivitāti, taču nenodara pāri Jūsu muskuļiem un locītavām, kā arī neļauj pārpūlēties. Aquabike treniņš der ikvienam, neatkarīgi no fiziskās sagatavotības.

   Aquabike ir alternatīva daudzām citām, veselības atjaunojošām un izskatu uzlabojošām procedūrām, tādām kā ūdens aerobika (vingrošana ūdenī), peldēšana, skriešana, LPG masāža, vakuuma terapija, limfodrenāža, Kriosaunas terapija u. c., jo Aquabike liek strādāt visām ķermeņa muskuļu grupām.