EMRF FACE sejas muskuļu treniņš

Revolūcija sejas kopšanā

+ 30% muskuļu stiprināšana

– 37% grumbu samazināšana

+ 23% liftinga efekts

Nesāpīga un neinvazīva procedūra.

Ilgst vien 20 minūtes

+ 30% muskuļu stiprināšana
– 37% grumbu samazināšana
+ 23% liftinga efekts
Nesāpīga un neinvazīva 
procedūra.
Ilgst vien 20 minūtes

Kas ir EMRF FACE?

EMRF FACE ir sejas kosmētisko procedūru revolūcija. RF un
augsta intensitātes sejas elektromagnētiskā stimulācija vienlaicīgi iedarbojas uz sejas ādu un muskuļiem.

Sinhronizēta magnētu siltuma enerģijas (RF) iedarbība rekonstruē ādu un izlīdzina grumbas, sildot dermu un palielinot kolagēna un elastīna šķiedru līmeni. Augsti tehnoloģiska impulsu tehnoloģija atjauno un uzlabo sejas audu stāvokli. Notiek selektīva vaigu, pieres un zoda muskuļu saraušanās, pateicoties kurai samazinās grumbas uz sejas un sejas āda tiek dabiski stiprināta un pievilkta.

EMRF-FACE galvenās priekšrocības:

 • 1. 2 TERAPIJAS VIENĀ PROCEDŪRĀ

  RF un augstas intensitātes sejas elektromagnētiskā stimulācija vienlaicīgi iedarbojas gan uz sejas ādu, gan uz muskuļiem

 • 2. NEKĀDU ADATU

  Procedūra ir pilnībā neinvazīva, nav nepieciešams atveseļošanas laiks

 • 3. VISAS SEJAS APSTRĀDE 20 MINŪŠU LAIKĀ

  EMRF FACE procedūra ir ērta, un nav nepieciešama īpaša operatora iejaukšanās, ilgst tikai 20 minūtes.

Elektromagnētiskā stimulācija iedarbojas uz motoro neironu depolarizāciju, radot ar to saistīto muskuļu kontrakcijas. Impulsu ietekmē muskuļu kontrakciju paterni  mijās ar pieres un vaigu muskuļu vai abu muskuļu grupu iesaisti. Pierē galvenais iedarbības muskulis ir musculus frontalis. Vaigos ir trīs mērķa muskuļi: musculus zygoticus major, musculus zygoticus minor un musculus risorius. Iedarbība uz atrofētām sejas muskuļu grupām var būt efektīvs neķirurģisks audu nostiepšanas un muskuļu atjaunošanas līdzeklis. 

Viena EMRF FACE procedūra rada aptuveni 75 000 elektrisko impulsu, kas izraisa muskuļu kontrakcijas. Tas tiek sasniegts aptuveni 20 minūtēs. 

Sinhronizēta RF: EMRF FACE nodrošina sinhronizētu, monopolāro radiofrekvenci. Procedūru veikšanas laikā ārstēšanas aplikatori pierei un katram vaigam pēc sajūtām ir silti. 

Radiofrekvence rada masveida audu uzsildīšanu. Ārkārtīgi efektīva RF raidīšana caur EMRF FACE aplikatoriem uztur audu 40-42°C temperatūru, inducējot kolagēna un elastīna izdalīšanos. Muskuļi uzsilst līdz 39,5-40°C, kas tiem palīdz efektīvāk sarauties.

Biežāk uzdotie jautājumi:

Klīniskie pētījumi ar EMRF FACE pielietošanu sejas zonām (pieres un vaigiem) tika veikti ar pacientiem, kuri veikuši procedūru 20 minūtes, vienu reizi nedēļā 4 nedēļu garumā. Lai uzturētu rezultātu ir nepieciešama regulāra kopšana, parasti viena procedūra ik pēc 3-6 mēnešiem.

Lielākai pieaugušo daļai, kas vēlas padarīt jaunāku sejas izskatu un nostiept sejas ādu bez ķirurģiskās iejaukšanās, nostiprinot ādu un muskuļus, ir piemērota EMRF FACE procedūra. EMRF FACE neaizstāj ķirurģisko sejas pievilkšanu, bet nodrošina optimālu ādas un audu pievilkšanu.

EMRF FACE uzlabo muskuļu tonusu:

 • Piere (pieres muskuļi, tas var uzlabot uzacu stācokli)
 • Vaigi (lieli un sīki vaigu muskuļi un smaida muskuļi, kas uzlabo zoda stāvokli, veicina vaigu pievilkšanu un precīzas žokļa kontūras)
 • Zods (platizmas nostiprināšana, otrā zoda samazināšana)

EMRF FACE neizraisa sāpes. Procedūra vienkārši liek sajust siltumu ar vieglām muskuļu kontrakcijām. Atbilstoši citu klientu pieredzei, pieres muskuļu kontrakcijas atgādina kāpura rāpošanu uz ādas virsmas. Vaigu muskuļu stimulācija rada sajūtu, it kā aplikatora ierīce viegli atvērtos, neskatoties uz to, ka aplikators atrodas uz vietas. Vaigu stimulācijas procedūras laikā var rasties mīmikas reakcijas, piemēram, mirkšķināšana, lūpu saspiešana vai viegls smaids, aktivizējoties blakus esošajiem muskuļiem procedūras laikā.

Saskaņā ar klīniskajiem pētījumiem, pacientu muskuļu tonuss palielinās par 30%, bet muskuļu blīvums – par 19% pēc 4 EMRF FACE procedūrām.

Nē, parasti pēc EMRF FACE procedūras, kas iedarbojas uz pieres muskuļiem, pieres grumbas samazinās. Pieres muskuļu masa palielina tās miera tonusu, kas labāk uztur pieres audus. RF iedarbība veicina jaunā kolagēna un elastīna izdalīšanos, kas uzlabo ādas struktūru.

Trīs galveno vaigu muskuļu stiprināšana palīdz atbalstīts sejas iekšējās struktūras. Vecuma izmaiņas padara muskuļus plānākus un mazāk apjomīgus, kas mazina to ārējo sejas struktūru balsta funkciju. Vaigu muskuļu stiprināšana palīdz nostiept zodu, pacelt vaigus un uzlabot žokļa kontūras.

Sagatavošanās pirms procedūras ir vienkārša: nāciet ar tīru seju, bez meikapa un ādas līdzekļiem. Nepieciešamības gadījumā mēs izmantojam tīrīšanas salvetes, lai noņemtu eļļu un sejas kopšanas līdzekļu atlikumu.

EMRF FACE seanss ilgst 20 minūtes. EMRF FACE pētījumi iekļāva 4 procedūras, kas tika veiktas vienu reizi nedēļā, taču procedūras var sadalīt intervālos no 2 līdz 14 dienām.

Uzreiz pēc procedūras EMRF FACE apstrādes zona var būt silta un viegli rozā vai apsārtusi. Šis stāvoklis var saglabāties vairākas stundas vai pat dienu pēc procedūras. Jutīgums pret EMRF FACE aplikatoru savienojošo līdzekli var pastiprināt šo efektu. Sāpes muskuļos pēc procedūras ir iespējamas, taču varbūtība ir maza. Ja procedūras laikā jūtaties neērti, jūs varat nospiest pogu “Diskomforts procedūras laikā”, lai to apturētu.

Nē, nav, lielākā pacientu daļa atgriežas pie ierastām aktivitātēm uzreiz pēc procedūras.

EMRF FACE rezultāti parasti tiek novēroti 1-3 mēnešus pēc pēdējās procedūras

Jā, EMRF FACE elektrostimulācijas fokusētā enerģija tiek uzskatīta par drošu. Kā tika minēts iepriekš, vieglas muskuļu sāpes var būt viena no blaknēm, taču tā ir reti sastopama. Āda var palikt rozā vai apsārtusi, vai viegli sausa pēc procedūras radiofrekvenču iedarbības rezultātā vai uz aplikatora esošas līmes dēļ.

EMRF FACE ir sejas muskuļu stiprināšanas, ādas pievilkšanas un tās stāvokļa uzlabošanas neķirurģiskā, neinvazīvā metode. Tā apvieno radiofrekvenču un elektrostimulacijas terapiju. 

Radiofrekvences bieži izmanto ādas pievilkšanai. Tās iedarbības rezultātā āda tiek sasildīta līdz temperatūrai, kas veicina jaunā kolagēna izstrādi. Radiofrekvenču terapija pati pa sevi neietekmē muskuļus. Tādēļ šis aparāts ir vienīgais, kas iedarbojas ne vien kolagēna šķiedru līmeni, bet arī uz muskuļu tonusu.

EMRF FACE iedarbība ar citām medicīniskām vai kosmētiskām procedūrām nav izpētīta. Taču EMRF FACE var kombinēt ar neinvazīvām sejas procedūrām, piemēram, injekciju pildījumi un neiromodulātori, kolagēna stimulatori, lāzeri, IPL un elektroprocedūras.

EMRF FACE procedūras iedarbība kopā ar sejas Botoksu nav izpētīta. Pacienti, kuri ir veikuši botoksa injekcijas pieres zonā, var nesajust muskuļu stimulāciju procedūras laikā. EMRF FACE procedūra uz pieres, kā indicēts, palielina pieres muskuļu apjomu un tonusu. Daudziem pacientiem pieres muskuļi samazinās, un uzacu stāvoklis var uzlaboties. Dažiem pacientiem, kuriem nav ieteicamas tradicionālas botoksa, disporta vai kseomina injekcijas pierē, EMRF FACE var palīdzēt, jo tā veicina pieres miera tonusu.

Muskuļu masa nav pastāvīga, taču, acīmredzot, saglabājas 6 mēnešus vai ilgāk. Regulāras EMRF FACE procedūras uztur muskuļu tonusu, kas tika sasniegts pirmajā EMRF FACE procedūrā.

Pēc jebkuras kosmētiskas sejas procedūras ir ieteicams uzturēt veselīgu dzīvesveidu, ieskaitot diētu un fiziskās aktivitātes. Svara palielināšanās var radīt papildu tauku nogulšņu veidošanos, kas var iespaidot sejas kontūras vai pāreju no sejas uz kaklu. Svara izmaiņas var apgrūtināt efekta novērtēšanu pēc EMRF FACE procedūras vai ietekmēt HIFES enerģiju procedūras laikā.

EMRF FACE piedāvā četru procedūru paketi. Ieteicams regulāri veikt profilaktiku ar vienu procedūru ik pēc 3-6 mēnešiem. Cena ir atkarīga no apstrādes zonas: visa seja, tikai piere un tikai vaigi.

 • Visa seja (3 zonas) 1 procedūra - 170 Eur 
 • Visa seja (3 zonas) - 590 Eur 
 • Tikai 2 zonas - 540 Eur 
 • Tikai 1 zona - 500 Eur 
 • RF acu patči 1 procedūra 30 Eur

Rezultāti pēc 4 procedūrām

Skaties rezultātus uzklikšņot uz bildi  Kontrindikācijas:

  • Metāla vai elektroniskie implanti apstrādes zonā
  • Kardiostimulators
  • Implantēti defibrilatori
  • Implantētie neirostimulatori 
  • Narkotisko vielu lietošana
  • Ļaundabīgie audzēji
  • Drudža stāvoklis
  • Akūta kolagēnā vai imūnā saslimšana vai imunitātes funkcijas traucējumi
  • Bakteriālās/vīrusu infekcijas vai akūtas infekciju slimības
  • Tuberkuloze
  • Aknu vai nieru nepietiekamība vai hepatīts
  • Nepietiekami kontrolēti endokrīnie traucējumi, piemēram, diabēts
  • Varikozās vēnas, izteikta tūska, asinsvadu vai limfvadu iekaisums 
  • Asiņošana
  • Neiroloģiskie traucējumi (piemēram, multiplā skleroze vai epilepsija)
  • Akūts neiroloģiskais sindroms vai neiropātija
  • Smagi psiholoģiskie traucējumi (piemēram, šizofrēnija)
  • Elektroanalģēzija bez precīzas sāju etioloģijas diagnozes 
  • Nesenas ķirurģiskās iejaukšanās apstrādes zonā pēdējo trīs mēnešu laikā vai līdz pilnīgai sadzīšanai
  • Izotretinoīna izmantošana pēdējo 12 mēnešu laikā
  • Staru terapija vai ķīmijterapija
  • Ādas vēzis vai tā anamnēze, vai jebkura cita vēža tipa klātbūtne vai tā pazīmes
  • Jebkādi aktīvie stāvokļi apstrādes zona, piemēram, čūlas, psoriāze, ekzēma, izsitumi vai rozacea