EMS sculptor

Figūras koriģēšanas un akvabiku studijā [BREEZE} ir visefektīvākais un mūsdienīgākais risinājums nevainojamu ķermeņa kontūru sasniegšanai ar stimulējošo aparātu EMS Sculptor no firmas Slim Beauty. Šī ir inovatīva neinvazīva ierīce, kas vienlaikus stiprina muskuļus un samazina tauku uzkrāšanos, kā arī sniedz ādas liftinga efektu. 

Kāpēc EMS sculptor?

Rezultāti pēc 4 procedūrām

Skaties rezultātus uzklikšņot uz bildi

Kā darbojas EMS Sculptor?

Ar augstas intensitātes elektromagnētiskās tehnoloģijas palīdzību tiek radītas supramaksimālas muskuļu kontrakcijas (~ 20 000 kontrakcijas vienas procedūras laikā) – vērtību, kuru ir grūti sasniegt pat visintensīvāko treniņu laikā. Līdz ar to, ka muskuļi pielāgojas jaunajai slodzei, notiek to iekšējās struktūras izmaiņas – jaunu muskuļu šķiedru veidošanās un miofibrilu augšana. Kad muskuļi saraujas, tiek patērēts liels enerģijas daudzums, kas tiek iegūts no tauku šūnām, tāpēc tauku daudzums dabiski samazinās, bez papildus manipulācijām. Tādējādi noteiktā ķermeņa zonā tiek palielināta muskuļu masa un samazināts tauku slānis.

 • tiek uzlabots un izcelts muskuļu reljefs,
 • tiek pacelti sēžas muskuļi un izveidots sēžamvietas reljefs,
 • tiek samazināts tauku slānis izvēlētajā apvidū (vidēji par 19%),
 • tiek palielināta muskuļu masa izvēlētajā apvidū (vidēji par 16%).

 • grūtniecība,
 • saaukstēšanās vai vīrusu slimības, drudzis
 • hroniskas slimības,
 • metāla implantu klātbūtne (ar magnētiskām īpašībām),
 • sirds mazspēja, aritmija, elektrokardiostimulatora klātbūtne,
 • onkoloģiskās slimības.

 • 1 iepazīšanās procedūra – 45.00 € 

 • 1 procedūra – 50.00 € 
 • 6 procedūras – 270.00 €

 • 10 procedūras - 390.00 €

Pirms procedūras ir ieteicams atturēties no ēšanas stundu pirms un pēc procedūras. Kursa laikā jums ir jāievēro diēta ar zemu ogļhidrātu un paaugstinātu olbaltumvielu saturu, lai sasniegtu labāko rezultātu.  FAQ

  EMS Sculptor ir līdzīga intensīvam treniņam. Procedūras laikā Jūs varat apgulties un atslābināties. Procedūra ir nesāpīga, sajūtas ir līdzīgas pulsācijai. Lai jūs justos komfortabli, intensitāti var jebkurā laikā palielināt vai samazināt.

  EMS Sculptor procedūra ilgst tikai 30 minūtes. Ieteicams veikt vismaz 4-6 procedūru sēriju, kas ieplānotas divas reizes nedēļā divu līdz trīs nedēļu laikā.

  Pēc kursa jums nav vajadzīgas papildu sesijas, bet mēs iesakām papildu 2 seansus – mēs tos saucam par “uzlabošanas” seansiem, jo tie sniegs jums vairāk nekā tikai uzturēšanu. Daži klienti izvēlas iziet kursu reizi ceturksnī vai divreiz gadā, lai uzlabotu vai saglabātu savus rezultātus.

  Procedūra būs īpaši pamanāma tiem, kuri ir labā / vidējā fiziskā formā un vēlas izcelt ķermeņa kontūras, vēdera muskuļu, sēžamvietas vai roku formu. Kā arī tad, ja tauku kroka uz vēdera nepārsniedz 3 cm.

   EMS Sculptor ir droša procedūra bez blakusparādībām. Daži pacienti atzīme muskuļu sāpes vienu līdz divas dienas pēc procedūras. Šis sāpīgums ir līdzīgs nogurumam pēc intensīva treniņa.

  Ņemot vērā muskuļu slodzi ar 20 tūkstošu kontrakcijām, papildu fiziskās aktivitātes nav nepieciešamas. Kursa iziešanas periodā vēlams atturēties arī no vingrinājumiem sēžamvietai un / vai vēderam (atkarībā no tā, uz kuru ķermeņa daļu jūs iedarbojaties kursa laikā). Var trenēt citas ķermeņa daļas, kā arī veikt stiepšanos.

  Šīs tehnikas pamatā ir muskuļu fizioloģiskā darba princips. Muskuļu masas palielināšanās notiek tāpat kā intensīvu fizisko treniņu laikā. Tikai šajā gadījumā ietekme uz muskuļiem ir intensīvāka un mērķtiecīgāka.

   Procedūras laikā ir jūtama muskuļu kontrakcija un relaksācija – tāpat kā treniņa laikā. Procedūra sākas uzmanīgi – stimulējošā impulsa intensitāte palielinās pakāpeniski, ņemot vērā klienta pašsajūtu.

  EMS Sculptor ir neinvazīva ķermeņa modelēšanas procedūra, ko pārbaudījusi un apstiprinājusi ENC aģentūra, kura darbojas saskaņā ar ISO / IEC 17025 stingrās kvalitātes un drošības kontroles standartiem.

  Ar EMS Sculptor sasniegtais efekts ilgst no 6 līdz 9 mēnešiem. Lai saglabātu efektu ilgāk, ieteicams sabalansēts uzturs un regulāras uzturošas fiziskās aktivitātes. Lai pastāvīgi uzturētu sasniegto rezultātu, ieteicams periodiski veikt papildu EMS Sculptor procedūras (ik pēc 6 – 9 mēnešiem).

  EMS Sculptor var labi kombinēt ar kriolipolīzi, kuru vislabāk veikt pirms kursa, kā arī ar citām procedūrām (akvabik, limfodrenāžas procedūras, ietīšanas, aparātprocedūras un masāžas).

   

  EMS Sculptor RF

  Muskuļi veido apmēram 35% no mūsu ķermeņa, bet lielākā daļā procedūru uzsvars tiek likts uz tauku slāņa samazināšanu. Iepazīstinām ar inovatīvo EMS Sculptor RF aparātu, kas vienā neinvazīvā procedūrā vienlaicīgi var likvidēt tauku nogulsnējumus un palielināt muskuļu korseti. EMS Sculptor RF balstās uz sava priekšteča – EMS Sculptor aparāta – zināšanām un tehnoloģijām. Šīs jaunās paaudzes ierīces apvieno radiofrekvences un augstas intensitātes elektromagnētiskās enerģijas iedarbību.

  Rezultātā – mazāk tauku un vairāk muskuļu masas par mazākām laika un naudas izmaksām. Šī procedūra ir ievērojami efektīvāka nekā jebkuras citas zelta standarta procedūras.

  fat image 1
  Fat image 2

  Kas ir EMS Sculptor RF?

  EMS Sculptor RF ierīce ir spējīga palielināt muskuļu masu, samazināt taukus un stiprināt ādu. EMS Sculptor RF apvieno radiofrekvences un elektromagnētiskās tehnoloģijas vienā efektīvā procedūrā.

  Lūk, ko var sagaidīt klienti:

  Rezultāti pēc 4 procedūrām

  Skaties rezultātus uzklikšņot uz bildi

  Kā darbojas EMS Sculptor RF?

  EMS Sculptor RF darbojas, izmantojot divu dažādu enerģijas veidu kombināciju, lai panāktu izcilus rezultātus. Pirmkārt, tas pielieto tādu pašu pieeju kā EMS Sculptor, izmantojot koncentrētu augstas intensitātes elektromagnētisko enerģiju. EMS Sculptor RF izraisa ātras muskuļu saraušanās, palielinot muskuļu šķiedras un uzlabojot spēku un tonusu.

  Vienlaikus radiofrekvences (RF) enerģija paaugstina muskuļu temperatūru par vairākiem grādiem, lai sagatavotu tos saraušanās procesam – tāpat kā parasti tiek veikta izstiepšanās pirms būtiskās fiziskās slodzes. Arī tauku šūnu temperatūra paaugstinās līdz tādam līmenim, ka tās tiek iznīcinātas un dabiski izvadītas no organisma. Tauki tiek noņemti uz visiem laikiem, kas nozīmē ilgstošu efektu, saglabājot stabilu svaru, bez tā atgriešanās.

  Galvenās atšķirības starp EMS Sculptor un EMS Sculptor RF

  Ems Sculptor RF procedūras izmantošana ļauj sasniegt ideālas ķermeņa kontūras, izvairoties no vienveidīgām diētām, pārtikas ierobežojumiem un intensīvām fiziskām slodzēm. Šai pieejai ir vairākas priekšrocības:

   

  • Drošība. Visi estētiskās medicīnas izmantojamie aparāti tiek obligāti sertificēti un iziet vairākus drošības testus.
  • Vienkārša lietošana. Neskatoties uz spēcīgu jaunu muskuļu šķiedru veidošanās stimulāciju, atjaunošanas periods nav nepieciešams, jo procedūras tiek veiktas neinvazīvi.
  • Kombinētais efekts. Nav jāuztraucas par iespējamu apstrādātās zonas izstiepšanos pēc tauku šūnu sadalīšanas, jo muskuļu modelēšana notiek paralēli tauku šūnu samazināšanai.
  • Bez sāpēm. Procedūras laikā nav jācieš no sāpju sajūtas, jo muskuļu blīvuma palielināšanās process ir līdzīgs intensīviem vingrinājumiem (piemēram, pumpēšanās vai pietupieni). Muskuļi patīkami sasilst, un vienīgā atšķirība ir tā, ka nav nepieciešama fiziskā aktivitāte - pacients atpūšas kosmetologa krēslā. Jūs iegūsiet spēcīgus un stingrus augšstilbus jau pēc dažām sesijām.
  • Rezultāts kļūst redzams tūlīt pēc sesijas, un nākamajās 2-4 nedēļās pēc pēdējās Ems Sculpt RF procedūras, efekts tikai pastiprināsies.

  Dziļa augšstilbu, sēžas, vēdera, bicepsu un tricepsu muskuļu modelēšanas procedūra ir noderīga šādos gadījumos:

   

  • Lai palielinātu muskuļu audu tonusu, vienlaikus noņemot plašus tauku uzkrājumus šajās zonās;
  • Ja citas ķermeņa konkurēšanas metodes nesniedz vēlamo efektu;
  • Lai nostiprinātu muskuļu korseti pēc dzemdībām.

  Kosmetologi iesaka elektromagnētisko stimulāciju pacientiem ar tauku uzkrājumiem vēdera zonā, jo tos ir grūti noņemt ar parastu vingrošanu.

  Lai pierakstītos uz konsultāciju [BREEZE} Aquafit & Vitality spa studijā un paātrinātu svara zuduma procesu, vienkārši iesniedziet tālāk redzamo pieteikuma formu.

  Pirmā izmēģinājuma nodarbība - 45,00 eiro (parasti 90,00 eiro)

  • Sirds un asinsvadu sistēmas patoloģijas;
  • Grūtniecība un laktācijas periods;
  • Metāla implanti;
  • Ādas bojājumi vai infekcija ap iedarbības zonu.

  Iebūvēts sirds stimulators, defibrilators, ritma vadītājs vai jebkurš cits implants, kas satur metāla daļiņas (piemēram, protezēšanas vai pīrsingu gadījumā), arī tiek uzskatīti par procedūras kontrindikācijām.

  Ierīces uzgalis tiek novietots problēmzonā.

  Aplikators tiek fiksēts ar īpašu jostu.

  Speciālists pielāgo parametrus atkarībā no pacienta vajadzībām.

  Muskuļu šķiedru apstrāde pakāpeniski tiek palielināta, vienmērīgi iedarbojoties uz visu zonu.

  Speciālists periodiski pārbauda jutīguma slieksni, kontrolējot, kā pacients panes procedūru.

  Sesijas beigas: Fiksējošās jostas un ierīces uzgaļa noņemšana.

  • 1 iepazīšanās procedūra – 55.00 € 

  • 1 procedūra – 60.00 € 
  • 6 procedūras – 330.00 € 

  • 10 procedūras  - 450.00 €