Kas ir EMS sculptor?

Mūsdienīgs risinājums nevainojamu kontūru sasniegšanai

Figūras koriģēšanas un akvabiku studijā [BREEZE} ir visefektīvākais un mūsdienīgākais risinājums nevainojamu ķermeņa kontūru sasniegšanai ar stimulējošo aparātu EMS Sculptor no firmas Slim Beauty. Šī ir inovatīva neinvazīva ierīce, kas vienlaikus stiprina muskuļus un samazina tauku uzkrāšanos, kā arī sniedz ādas liftinga efektu. 

Kāpēc ems sculptor?

Rezultāti pēc 4 procedūrām

Skaties rezultātus uzklikšņot uz bildi

Kā darbojas EMS Sculptor?

Ar augstas intensitātes elektromagnētiskās tehnoloģijas (AIMP) palīdzību tiek radītas supramaksimālas muskuļu kontrakcijas (~ 20 000 kontrakcijas vienas procedūras laikā) – vērtību, kuru ir grūti sasniegt pat visintensīvāko treniņu laikā. Līdz ar to, ka muskuļi pielāgojas jaunajai slodzei, notiek to iekšējās struktūras izmaiņas – jaunu muskuļu šķiedru veidošanās un miofibrilu augšana. Kad muskuļi saraujas, tiek patērēts liels enerģijas daudzums, kas tiek iegūts no tauku šūnām, tāpēc tauku daudzums dabiski samazinās, bez papildus manipulācijām. Tādējādi noteiktā ķermeņa zonā tiek palielināta muskuļu masa un samazināts tauku slānis.

 • tiek uzlabots un izcelts muskuļu reljefs,
 • tiek pacelti sēžas muskuļi un izveidots sēžamvietas reljefs,
 • tiek samazināts tauku slānis izvēlētajā apvidū (vidēji par 19%),
 • tiek palielināta muskuļu masa izvēlētajā apvidū (vidēji par 16%).

 • grūtniecība,
 • saaukstēšanās vai vīrusu slimības, drudzis
 • hroniskas slimības,
 • metāla implantu klātbūtne (ar magnētiskām īpašībām),
 • sirds mazspēja, aritmija, elektrokardiostimulatora klātbūtne,
 • onkoloģiskās slimības.

 • 1 procedūra – 90.00 € 

 • 4 procedūras – 340.00 €

 • 6 procedūras – 440.00 € 

 • 12 procedūras (2 zonas) - 660.00 €

Pirms procedūras ir ieteicams atturēties no ēšanas stundu pirms un pēc procedūras. Kursa laikā jums ir jāievēro diēta ar zemu ogļhidrātu un paaugstinātu olbaltumvielu saturu, lai sasniegtu labāko rezultātu.  FAQ

  EMS Sculptor ir līdzīga intensīvam treniņam. Procedūras laikā Jūs varat apgulties un atslābināties. Procedūra ir nesāpīga, sajūtas ir līdzīgas pulsācijai. Lai jūs justos komfortabli, intensitāti var jebkurā laikā palielināt vai samazināt.

  EMS Sculptor procedūra ilgst tikai 30 minūtes. Ieteicams veikt vismaz 4-6 procedūru sēriju, kas ieplānotas divas reizes nedēļā divu līdz trīs nedēļu laikā.

  Pēc kursa jums nav vajadzīgas papildu sesijas, bet mēs iesakām papildu 2 seansus – mēs tos saucam par “uzlabošanas” seansiem, jo tie sniegs jums vairāk nekā tikai uzturēšanu. Daži klienti izvēlas iziet kursu reizi ceturksnī vai divreiz gadā, lai uzlabotu vai saglabātu savus rezultātus.

  Procedūra būs īpaši pamanāma tiem, kuri ir labā / vidējā fiziskā formā un vēlas izcelt ķermeņa kontūras, vēdera muskuļu, sēžamvietas vai roku formu. Kā arī tad, ja tauku kroka uz vēdera nepārsniedz 3 cm.

   EMS Sculptor ir droša procedūra bez blakusparādībām. Daži pacienti atzīme muskuļu sāpes vienu līdz divas dienas pēc procedūras. Šis sāpīgums ir līdzīgs nogurumam pēc intensīva treniņa.

  Ņemot vērā muskuļu slodzi ar 20 tūkstošu kontrakcijām, papildu fiziskās aktivitātes nav nepieciešamas. Kursa iziešanas periodā vēlams atturēties arī no vingrinājumiem sēžamvietai un / vai vēderam (atkarībā no tā, uz kuru ķermeņa daļu jūs iedarbojaties kursa laikā). Var trenēt citas ķermeņa daļas, kā arī veikt stiepšanos.

  Šīs tehnikas pamatā ir muskuļu fizioloģiskā darba princips. Muskuļu masas palielināšanās notiek tāpat kā intensīvu fizisko treniņu laikā. Tikai šajā gadījumā ietekme uz muskuļiem ir intensīvāka un mērķtiecīgāka.

   Procedūras laikā ir jūtama muskuļu kontrakcija un relaksācija – tāpat kā treniņa laikā. Procedūra sākas uzmanīgi – stimulējošā impulsa intensitāte palielinās pakāpeniski, ņemot vērā klienta pašsajūtu.

  EMS Sculptor ir neinvazīva ķermeņa modelēšanas procedūra, ko pārbaudījusi un apstiprinājusi ENC aģentūra, kura darbojas saskaņā ar ISO / IEC 17025 stingrās kvalitātes un drošības kontroles standartiem.

  Ar EMS Sculptor sasniegtais efekts ilgst no 6 līdz 9 mēnešiem. Lai saglabātu efektu ilgāk, ieteicams sabalansēts uzturs un regulāras uzturošas fiziskās aktivitātes. Lai pastāvīgi uzturētu sasniegto rezultātu, ieteicams periodiski veikt papildu EMS Sculptor procedūras (ik pēc 6 – 9 mēnešiem).

  EMS Sculptor var labi kombinēt ar kriolipolīzi, kuru vislabāk veikt pirms kursa, kā arī ar citām procedūrām (akvabik, limfodrenāžas procedūras, ietīšanas, aparātprocedūras un masāžas).