Relaksējošas masāžas un procedūras

Manuālā masāža paredz balsta un kustību aparāta defektu novēršanu, iedarbojoties uz problēmzonām. Turklāt netiek izmantotas nekādas invāzijas tehnikas. Speciālists veic savas manipulācijas ar rokām.

Visas dzīves garumā organisms uzkrāj lieko šķidrumu un starpšūnu vielmaiņas galaproduktus. Limfas drenāža ar mūsdienu fizioterapijas metodēm palīdz izvadīt liekas vielas. Profesionālā limfas drenāžas masāža palīdz atjaunot venozo asinsriti un uzlabot limfas atteci.  Klasiskā, problēmzonu, anticellilīta, relaksējošā masāža 90 min.
  59.00€
  Klasiskā, problēmzonu, anticellilīta, relaksējošā masāža 60 min.
  49.00€
  Klasiskā, problēmzonu, anticellilīta, relaksējošā masāža 30 min.
  33.00€
  Topošo māmiņu masāža 60 min.
  50.00€
  Lipolitiskā masāža 45/60 min.
  49.00€/59.00€
  Limfodrenāžas masāža 60 min
  50.00€
  Medus anticellulīta masāža 60 min.
  50.00€
  Arommasāža 60 min.
  44.00€

  Ekskluzīvas relax masāžas un procedūras

  Masāža ar karstiem akmeņiem – ir ekskluzīvā dziļās relaksācijas masāžas tehnika, balstīta uz dažāda lieluma un temperatūras karsto akmeņu pielietošanas. Parasti masāžai tiek izmantots vulkāniskais bazalts. Šiem akmeņiem piemīt paaugstināts blīvums un liels magnija un dzelzs saturs, kas nosaka dziļu siltuma absorbciju un tā lēno izdalīšanās, kas nodrošina dziļu iesildīšanās un lielisko terapeitisko efektu: tiek noņemts stresa stāvoklis, normalizēts miegs, uzlabota limfodrenāža un asinsrite, kā arī tiek atjaunots ādas tvirtums un ūdens bilance.

  Indiešu ajūrvēdas galvas masāža Champi ir senā māksla, kas ideāli atbilsts divdesmit pirmā gadsimta dzīvojošo cilvēku nepieciešamībām. Sanskrita tulkojumā vārds “Champi” nozīmē ”piepildīšana ar enerģiju”. Champi – ir muguras augšējās daļas, plecu, galvas, kakla un sejas masāža, kura tiek izpildīta, sēžot krēslā. Masāža koncentrējas tieši tajās ķermeņa daļās, kur uzkrājas stress un spriedze. Pēc masāžas ir vēlams mazgāt galvu tikai nākamajā rītā, jo eļļas iedarbība vēl efektīvāk turpinās miegā.

  Aromaterapijas masāža. Mūsdienu zinātniskie atklājumi ir pierādījuši, ka ēteriskajām eļļām piemīt ne tikai farmaceitiska iedarbība, bet tās arī spēcīgi iedarbojas uz cilvēka psihoemocionālo stāvokli. АROMATERAPIJA ir virzīta uz cilvēka psihiskā un fiziskā līdzsvara stabilizēšanas ar dabīgo ēterisko eļļu palīdzību. АROMATERAPIJAS MASĀŽA stimulē asinsvadu un limfvadu darbību, samazina nogurumu, paaugstina darba spējas, uzlabo cilvēka psihoemocionālo stāvokli, kas savukārt veicina harmoniju un labsajūtu.   Karsto akmeņu masāža 60 min.
   49.00€
   Karsto akmeņu masāža 90 min.
   69.00€
   Čampi galvas masāža 45 min.
   45.00€
   Medus relax un detoks masāža 90 min.
   64.00€
   Aromaterapijas masāža ar personīgo aroma kompozītu 75 min.
   52.00€
   Aromaterapijas masāža ar relaksējošiem Florame ēteriskām eļļām 60 min. pēc klienta izvēles
   44.00€