Noteikumi un etiķete

Ja apmeklētājs izvēlas izmantot aquabike, uzskatāms, ka apmeklētāja veselības stāvoklis un citi apstākļi ir atbilstoši šī pakalpojuma izmantošanai;

Aquabike nav piemērots apmeklēšanai un to ir stingri aizliegts apmeklēt:

Apmeklētājs, kurš neievēro šos noteikumus, Aquafit studijas izvietotās brīdinājuma zīmes, uzrakstus, administratora aizrādījumus, var tikt izraidīts no Aquafit, neatmaksājot maksu par pakalpojumu.

!Aquafit nenes atbildību par zaudējumiem, nelaimes gadījummiem, traumas iegūšanas vai kādu citu situāciju rezultātā, kuras radušās apmeklētāja neuzmanības vai noteikumu pārkāpšanas gadījumā.

!Aquafit administrācija patur tiesības jebkurā laikā un bez iepriekšēja brīdinājuma mainīt piedāvājamo pakalpojuma cenas, darba laikus, akcijas u.tml.

!Kompensācija par augstāk norādītajām izmaiņām netiek piešķirta.

Abonementu derīguma termiņu ievērošana

Etiķete

Lai nesteidzīgi sagatavotos un izbaudītu procedūru no sākuma līdz beigām, aicinām ierasties vismaz 15 minūtes pirms procedūras. Ūdens trenažieris tiek sagatavots speciāli jums (tajā tiek ielaists silts ūdens 10 minūtes pirms procedūras). Jūsu un nākamo klientu ērtībām aicinām nekavēt nodarbību un ierasties 10 minūtes pirms jūsu pieraksta laika. Pēc procedūras vai ūdens trenažiera apmeklējuma aicinām nesteidzīgi baudīt tēju mūsu veselīgo kokteiļu bārā.

Procedūru atcelšana

Akvabike nodarbību atcelšanu jāveic vismaz 2 stundas iepriekš, pretējā gadījumā nodarbība tiks atskaitīta no Jūsu abonementa. Atceļot nodarbību, jūs atstājat aiz sevis ar ūdeni piepildītu vannu, kura atceltās nodarbības dēļ ir jāiztukšo, jo ūdens atdziest un neder nākamajam klientam, tas mums rada tiešus zaudējumus!

Ķermeņa procedūru atcelšanu jāveic 12 stundas pirms noteiktā laika. Atsakot savu pierakstu pēdējā brīdī meistara darba grafikā, Jūs nedodat iespēju citam klientam izmantot šo laiku procedūru veikšanai kā arī rādat zaudējumus meistara ienākumos.

FAQ

Lai procedūras būtu drošas, iedarbīgas un patīkamas, pirmajā apmeklējuma reizē lūdzam aizpildīt klienta karti. Aicinām brīdināt par alerģiju, slimību, grūtniecību, pēc operācijas vai citām traumām. Jūsu ērtībām ūdens trenažiera apmeklējumam līdzi dodam dvieli. Katrā telpā ir duša, šampūns un matu fēns. Masāžas apmeklējumam nodrošinām halātu, čībiņas, vienreizējo veļu un pārējo procedūrai nepieciešamo. Procedūru laikā lūdzam izslēgt mobilā telefona skaņu, tādējādi atstājot steigu un baudot vidi un procedūras, ko jums dāvā [BREEZE}. Laikā, kamēr trenējaties ūdens trenažierī laika, varat izmantot telefonu, lietojot bluetooth austiņas. Esam tiesīgi atteikt procedūru, ja klients ieradies alkohola vai narkotisko vielu reibumā, uzvedas nepieklājīgi vai jebkā citādi traucē apmeklētājus un pildīt mūsu darbu.

Apmeklējot ūdens trenažieri, līdzi jāņem peldkostīms.

Procedūras jūs varat rezervēt,piezvanot pa mūsu tālruni +371 25571334 vai reģistrējoties mājas lapā.

Lūdzam brīdināt mūs 2 stundas pirms nodarbības, ja Jūs nevarat ierasties uz nodarbību.Ja Jūs neatnākat un neesat mūs pabrīdinājis, nodarbība skaitās notikusi un tiks noņemta no Jūsu abonementa. Atcelt nodarbību var tikai pa telefonu +371 25571334. Rezervāciju, kas veikta online, Jūs varat atcelt paši.
Cienīsim viens otru un mūsu laiku

Nauda par veiktajām procedūrām netiek atmaksāta. Neizmantotas summas par abonementiem var apmainīt pret dāvanu karti vai citam procedūrām.

Lūdzam brīdināt mūs 2 stundas pirms nodarbības, ja Jūs nevarat ierasties uz nodarbību.