Talasoterapija ar phytomer kosmētiku

PHYTOMER – zīmols Nr.1 pasaulē, kas pielieto jūras ekstraktus

Phytomer īpašs rituāls

Ekskluzīva metode – rituāls, kas apvieno jūras izcelsmes aktīvās sastāvdaļas jūras ar oriģinālu metodi. Aktivizē īpašus punktus uz muguras, kājām un rokām. Šī metode noņems stresu un atbrīvo ķermeni.
Jebkura procedūra sākas ar šo rituālu. Aktīvās putas no jūras dubļiem ar termisko efektu aktivizē nervu galus uz muguras. Jūras un lavandas aromāts rada neparastu noskaņu, ko pastiprina īpaši izvēlēta mūzika. Okeāna spēks un miers piepilda katru procedūras minūti.

Pētījumu galvenās jomas ir jūra un ūdenszāles

Zinātniski-pētnieciskā laboratorija PHYTOMER pēta okeānu dzīles, meklējot aktīvās vielas ar maksimāli lieliem derīgo sastāvdaļu rādītājiem.

Jūras biomimikrija
un tās īpašības

Biomimikrija (no grieķu val. bios — dzīvība un mimesis — atdarināšana) – zinātne, kas pēta dabu, tās modeļus, sistēmas un elementus. Tās ir ūdenszāļu un augu valsts uzvedības izpētes tradīcijas ar mērķi harmoniski pielāgot tās mūsu organismam un ietekmēt to.

Sastādot līdzekļu “aktīvās formulas” kādas problēmas risināšanai, PHYTOMER laboratorijas zinātnieki ņem vērā:

Ūdenszāles un āda reaģē līdzīgi

Uzdevumi, ko risina zīmols:

SEJAS PROCEDŪRAS
ĶERMEŅA PROCEDŪRAS
Recommended

PHYTOMER EXPRESS FACIAL

Phytomer Express sejas procedūra
Šī sejas kopšanas procedūra ir ideāli piemērota tiem, kuri ir ceļā. Jūsu āda tiek attīrīta, viegli izlīdzināta un maigi iemasēta.
30 min - 50 €

Pierakstīties

HYDRA FACIAL

Sejas mitrināšana ar organiskajām aļģēm
Ādas kopšanas līdzeklis, kas apvieno mitrināšanu ar intensīvu relaksāciju, izmantojot organiskas sastāvdaļas, jutīgumu atjaunojošās tekstūras un atslābinošo masāžu, nomierinot ādu un padarot to mirdzošu, gludu un svaigu.

60-75 min. - 75 €

Pierakstīties

CITY LIFE

Pretpiesārņojuma ādas atsvaidzinošā procedūra
Procedūra, kas apvieno visas jūras ādas kopšanas priekšrocības detoksikācijai un ādas atjaunošanai, piešķirot tai svaiga gaisa elpu. Aizsardzība pret piesārņojumu novērš noguruma pazīmes, padarot sejas krāsu gaišāku un mitrinot ādu..
60-75 min - 65 €

Pierakstīties

P5 SLAIDUMA PROCEDŪRA

Masāža un ietīšana ar aļģu maisījumu
Perfekta ķermeņa slaiduma procedūra, kas apvieno atspirdzinošu masāžu ar unikālu ķermeņa ietīšanu ar aļģu maisījumu, izceļot ķermeņa izliekumus, pārveidojot ķermeni un tonizējot figūru. Rezultāti ir acīmredzami jaupēc 4 seansu kursa: par 11%* mazāk tauku uz vēdera un par 8%* mazāk tauku uz augšstilbiem.* *22 sieviešu klīniskais novērtējums pēc četrām P4 procedūrām ar P5 LOSJONA uzklāšanu divas reizes dienā 15 dienu garumā.
75 min - 95 €

Pierakstīties

SCULPT ZONE

Mērķtiecīga vēdera - sēžamvietas - augšstilbu sildoša ietīšana
Pīlings intensīvai ādas izlīdzināšanai, noteiktu zonu masāža un inovatīva termoskulptūras ietīšana rekordīsā laikā novērš figūras nepilnības un celulītu. Rezultāti ir acīmredzami, vidukļa apkārtmērs samazinās par vairāk nekā 1 cm jau pēc 4 procedūrām* * Mērījumi tika veikti 19 sievietēm, kuras saņēma 4 procedūras 2 nedēļu laikā. Iegūtās vidējās vērtības
75 min - 90 €

Pierakstīties

MORPHO DESIGNER

Perfect Contour skrubis un masāža
Perfekts ķermeņa skaistums: slaidāka, tvirtāka forma, kā arī uzlabota ādas veselība kopumā. Pēc izlīdzinoša skrubja tiek veikta slaiduma masāža, kas piešķir izcilu formu ķermeņa izliekumiem, bet ādai – nevainojamu izskatu.
60 min - 70 €

Pierakstīties

SEATONIC

Ietīšana un nostiprinoša masāža
Izstrādāts, lai nostiprinātu ādu un cīnītos ar strijām, Seatonic izmanto jūras un augu eļļu liftinga priekšrocības. Sausā taukainā tekstūra padara ādu gludāku un mīkstāku ar satīna apdari. Dienu no dienas āda izskatās nostiprināta un pievilkta, savukārt strijas ir mazāk pamanāmas.
60 min - 65 €

Pierakstīties

SATIN SHIMMER

Sāls kristālu pīlings
Pīlinga procedūra, izmantojot jūras sāls kristālus, ir apvienota ar mitrinošo masāžu izteiksmīgai skaistumkopšanas procedūrai, kas padara ādu zīdaini maigu.
40 min - 60 €

Pierakstīties

CHAMPAGNE DES MERS

Individuāla enerģijas procedūra
Procedūra “Jūras Šampanietis” ir ideāla detoksikācijas procedūra ar īpašu relaksējošo iedarbību mugurai un galvas ādai, pateicoties masāžai un remineralizējošiem sakarsētiem jūras dubļiem.
45 min - 60 €

Pierakstīties