Procedūras

[BREEZE} Studio ir visefektīvākais un modernākais risinājums nevainojamu ķermeņa kontūru sasniegšanai

Aparata procedūras

Aquafit Studio & SPA piedāvā efektīvākās aparātprocedūras: Vela Shape (zonu lokālā korekcija ar Kuma Shape ierīces palīdzību), Skulptūrējošā vakuuma masāža ar b-flexy, Endoterapija (tauku nogulšņu apjoma mazināšana), Limfodrenāžas apavi un triecienviļņu terapijas aparāts (ādas kopējai nostiepšanai un elastības paaugstināšanai).

Vairāk

EMRF FACE sejas muskuļu treniņš

EMRF FACE ir sejas kosmētisko procedūru revolūcija. RF un augsta intensitātes sejas elektromagnētiskā stimulācija vienlaicīgi iedarbojas uz sejas ādu un muskuļiem. Sinhronizēta magnētu siltuma enerģijas (RF) iedarbība rekonstruē ādu un izlīdzina grumbas, sildot dermu un palielinot kolagēna un elastīna šķiedru līmeni. Augsti tehnoloģiska impulsu tehnoloģija atjauno un uzlabo sejas audu stāvokli. Notiek selektīva vaigu, pieres un zoda muskuļu saraušanās, pateicoties kurai samazinās grumbas uz sejas un sejas āda tiek dabiski stiprināta un pievilkta.

Vairāk

EMS Sculptor

Figūras koriģēšanas un akvabiku studijā [BREEZE} ir visefektīvākais un mūsdienīgākais risinājums nevainojamu ķermeņa kontūru sasniegšanai ar stimulējošo aparātu EMS Sculptor no firmas Slim Beauty. Šī ir inovatīva neinvazīva ierīce, kas vienlaikus stiprina muskuļus un samazina tauku uzkrāšanos, kā arī sniedz ādas liftinga efektu.

Vairāk

Kriolipolīze

Kriolipolīze ir estētiskā procedūra, kuras laikā taukšūnas tiek sasaldētas un tās iet bojā. Tajā pašā laikā kriolipolīze nekādā veidā neietekmē ādas elastību un kolagēna sastāvu.

Vairāk

Lipoaction

Lipoaction ir unikāla tehnoloģija kas apvieno pašreizējās efektīvākās tehnoloģijas, lai cīnītos pret liekajiem taukiem un ādas tonusa zudumu. Šīs tehnoloģijas ietver 4D kavitāciju ar četram kavitācijas galviņas, RF tehnoloģiju, EMS tehnoloģiju un aktīvu valcēšanas masāžu. Atkarībā no jūsu vajadzībām meistars atlasīs jums nepieciešamo kompleksu, kas ātri novedīs jūs pie mērķa.

Vairāk

Masāžas un procedūras

Manuālā masāža paredz balsta un kustību aparāta defektu novēršanu, iedarbojoties uz noteiktām zonām. Turklāt nekādas invāziju tehnoloģijas netiek izmantotas. Speciālists veic visas manipulācijas ar rokām. Visas dzīves garumā organisms uzkrāj lieko šķidrumu un starpšūnu vielmaiņas galaproduktus. Limfas drenāža ar mūsdienu fizioterapijas metodēm palīdz izvadīt liekas vielas. Profesionālā limfas drenāžas masāža palīdz atjaunot venozo asinsriti un uzlabot limfas atteci.

Vairāk

Ietīšanas un skrubji

Ietīšana paredzēta ķermeņa masas samazināšanai, cīņai ar celulītu, organisma detoksikācijai. Stimulē lipolīzi, uzlabo asins mikrocirkulāciju, palīdz izvadīt toksīnus un ādu piesātināt ar vitamīniem, mikro un makroelementiem, efektīvi attīra ādu, normalizē sviedru dziedzeru darbību. Piemīt pretiekaisuma īpašības.

Vairāk

Sejas atjaunojošās procedūras

VIVA-TON 30 min. Masāža – tā ir ādas atjaunošana dabīgā ceļā, iedarbojoties uz bioloģiski aktīviem punktiem
OXY LIFT sejas procedūra. Procedūrā ietilpst 2 ādas attīrīšanas veidi, kā arī ar skābekli piesātinošais pīlings (atbrīvo no atmirušajām šūnām, veicina reģenerāciju, cīnās ar pigmentāciju un akni).
Dziļš sejas glikoskābes pīlings. 7 soļu sejas kompleksa procedūra ar dzīļu glikolskābes pīlingu un barošo eliksīru ir paredzēts ādai ar novecošanas pazīmēm.

Vairāk

Ķīmiskais pīlings sejai

ĶĪMISKIE PĪLINGI – kosmētiska ādas procedūra – nodrošina atmirušo ādās virskārtas lobīšanos, lai mērķtiecīgi stimulētu kolagēna un elastīna šķiedras, tādejādi uzlabojot ādas stāvokli un izskatu.
Piemēroti, lai uzlabotu un atjaunotu ādas stāvokli un izskatu pēc vasaras sezonas.

Vairāk

Procedūru kompleksi

Kompleksās procedūras ir paredzētas tiem, kuriem patīk kompleksā SPA pieeja. Visas kompleksās procedūras tiek iedalītas vairākos posmos. Šajās procedūrās ietilpst pīlings, masāža un ietīšana. Šādu procedūru priekšrocība ir maksimāli efektīva iedarbība uz organismu. Izvēlieties savu komplekso procedūru ādas atjaunošanai, attīrīšanai, elastības paaugstināšanai un problēmzonu mazināšanai.

Vairāk

Lāzerepilācija

Lāzerepilācija ir drošākais veids, kā apstādināt matiņu augšanu. Piedāvājam Jums lāzerepilāciju ar jaunāko dioda lāzeru Sincoheren Technology and Development, kas ir izstradāts izmantojot labākas Vācijas un Japānas tehnoloģijas un nodrošina efektīvu, drošu un saudzīgu atbrīvošanos no nevajadzīgajiem matiņiem.

Vairāk

Express vaksācija

Vaksācija, vaska depilācija ir matu noņemšanas metode uz roku, kāju un citu zonu ādas, kas ietekmē matu folikulus

Vairāk

Infrasarkanā sauna

Pateicoties cirkonija keramikas izstarotāju unikālajai konstrukcijai infrasarkanā gaisma silda audus 4 cm dziļumā pie 55 °C. Infrasarkanie stari ir dabīgi un nekaitīgi cilvēka organismam. Tieši šāds dziļums nodrošina optimālu iekšējo orgānu, kaulu, muskuļu apsildi paātrina asinsriti un citu organisma šķidrumu aprites ātrumu. Tā rezultātā uzlabojas orgānu apgāde ar skābekli, paātrinās metaboliskā apmaiņa, kas savukārt pastiprina organisma imūnsistēmas darbību un samazinā lieko svaru.

Vairāk