Sejas atjaunojošās procedūras

1.VIVA-TON 30 min. Masāža

VIVA-TON 30 min. Masāža – tā ir ādas atjaunošana dabīgā ceļā, iedarbojoties uz bioloģiski aktīviem punktiem. Masāžas rezultātā tiek iedarbināti iekšējie ādas reģenerācijas procesi, stimulēta kolagēna un elastīna iedarbība, āda kļūst tvirta un gluda.

Sejas limfodrenāžas masāžas efekts izpaužas kā asinscirkulācijas un limfas apmaiņas stimulēšana, tā uzlabo sejas ādas krāsu, normalizē vielmaiņu, noņem pietūkumu, atbrīvo no nosprostojumiem.

VILIGHT BEAUTY kosmētika, ko izmanto procedūras laikā, sniedz ādai visas nepieciešamās barības vielas, apgādā to ar skābekli un mitrina.

Rezultāti pēc masāžas:

Lai sasniegtu stabilu efektu, VIVA-TON masāžu rekomendē veikt kursa veidā: 10 procedūras katru 3-4 dienu laikā, tālāk vienu reizi 10 dienās.

VIVA-TON Sejas masāža (30 min)
35.00€
Papildus samaksa par VIVA-TON masāžu ietīšanas procedūras laikā (30 min.)
25.00€

2. OXY LIFT

OXY LIFT sejas procedūra. Procedūrā ietilpst 2 ādas attīrīšanas veidi, kā arī ar skābekli piesātinošais pīlings (atbrīvo no atmirušajām šūnām, veicina reģenerāciju, cīnās ar pigmentāciju un akni). VIVATON masāžas speciālā metodika palīdz sniegt ādai dziļu limfodrenāžu, atjauno un nostiepj to, kā rezultātā izstrādājas dabīgais kolagēns un elastīns. Nākamais etaps ir aktīvas dabīgas drenāžas sinergijas ievadīšana, ko panāk ar ultraskaņu, un ar skābekli piesātinātu eļļu, kuras sastāvā ir augstas kvalitātes ēteriskās eļļas, kas paaugstina audu sīko kapilāru tonusu, mitrina ādu un atjauno tās balansu. Kā procedūras beigu daļa ir nomierinoša, barojoša maska un krēms.

Procedūra OXY LIFT (6 etapi) + VIVATON sejas masāža (60 min.)
45.00€
Procedūra OXY LIFT bez masāžas (6 etapi) (30 min.)
32.00€

3. Dziļš sejas glikoskābes pīlings.

Dziļš sejas glikoskābes pīlings. 7 soļu sejas kompleksa procedūra ar dzīļu glikolskābes pīlingu un barošo eliksīru ir paredzēts ādai ar novecošanas pazīmēm. Dotā procedūra ļauj “pārprogrammēt” ādu šūnu līmenī, atjaunojot un padarot to jaunāku visos ādas slāņos. Jūs iegūsiet tūlītēju ādas tvirtumu, svaigumu, uz ilgu laiku redzami uzlabojas kopējais ādas stāvoklis, tā tiek mitrināta, kļūst izturīgāka pret ārējās vides nelabvēlīgo ietekmi.  Dziļš sejas glikoskābes pīlings (30 min.)
  35.00€
  Dziļš sejas glikoskābes pīlings + VIVATON lifting sejas masāža (60 min.)
  48.00€
  Sejas attīrīšana, pīlings, sejas un dekoltē masāža, galvas un rokas masāža, plastificējošā maska, krēms (50 min)
  39.00€
  Sejas masāža (pie citas procedūras) (30 min.)
  24.00€
  Sejas vakuuma masāža ar bankam 30 min.
  34.00€
  Plastificejošā sejas un dekolte zonas maska, galvas masāža (30 min)
  29.00€